بزرگتر از بزرگتر

حداکثر قطر برش سری T 30٪ طولانی تر از محصولات اصلی بازار است.
حداکثر وزن برش 100٪ سنگین تر از محصولات اصلی بازار است.

Bigger than bigger
Bigger than bigger

قطر 30٪ افزایش یافته است

Bigger than bigger

وزن 100٪ افزایش می یابد

Bigger than bigger

مناسب برای برش لوله های مختلف

Touch control

Touch Control

اولین کسی که از طراحی UI در جهان استفاده می کند و به صفحه نمایش اجازه می دهد تا به جدول پردازش پاسخ دهد.

اولین کسی که از طراحی UI در جهان استفاده می کند و به نمایشگر می تواند در جدول پردازش پاسخ دهد ، پردازش را بصری تر می کند. صفحه نمایش لمسی خازنی 10 * 1920 * 1080 با کیفیت بالا. منحنی های ظریف دقیقاً متناسب با بدنه دستگاه هستند. سیستم تنفس ضد آب قوی ، بهترین فضا را ایجاد می کند و عملکرد آن را راحت تر می کند. فرآیند برش الماس و شیشه با پلاسما HD باعث می شود صفحه نمایش نفیس و راحت تر استفاده شود. روشهای کاری لذت بخش تر و خلق و خوی شاد می توانند کارایی کار را بهبود بخشند

چاک برقی کاملاً اتوماتیک

Fully automatic electric chuck

چاک برقی خودکار ، درایو موتور پنجه DC. جریان موتور گیره حساس ، قابل تنظیم و پایدار است. دامنه بست بیشتر است و نیروی بستن بزرگتر است. بستن لوله غیر مخرب ، لوله تمرکز خودکار و لوله بست ، عملکرد پایدار است. اندازه چاک کوچکتر است ، اینرسی چرخش کم است و عملکرد پویا قوی است. چاک برقی خود محور ، حالت انتقال دنده ، راندمان انتقال بالاتر ، عمر طولانی کار و قابلیت اطمینان بالا.

BodorPro searching,Precision upgrading

جستجو در BodorPro،
ارتقاء دقیق

لبه های چهار طرفه جدید که به دنبال عملکرد هستند ، لبه های بهینه شده به دنبال حالت و الگوریتم تشخیص دقیق تر اتصالات لوله را برای ما به ارمغان می آورد.

دستگاه بارگیری و تخلیه کامل خودکار

Full automatic loading and unloading device

بارگذاری:

پس از قرار دادن تمام لوله های بسته بندی روی دستگاه تغذیه ، این لوله ها می توانند به صورت هوشمند تقسیم شوند ، بارگیری و به صورت یکپارچه با برش لوله متصل شوند تا اطمینان حاصل شود که فقط یک لوله به طور همزمان به بازوی زایمان منتقل می شود.

بارگیری:

مواد تمام شده به طور خودکار به قطعات سیلو تخلیه می شوند ، دو قسمت از قسمت های کمکی از دو غلطک پشتیبانی می کنند. مواد می توانند به طور خودکار در طول زمان پردازش تهیه شوند ، زمان تغذیه را کوتاه کنید. تخلیه خودکار ، قطعات و ضایعات به صورت خودکار از هم جدا می شوند ، باعث کاهش مرتب سازی ، صرفه جویی در کار ، بهبود کارایی تولید دستگاه می شوند.

laser cutting samples laser cutting samples laser cutting samples laser cutting samples laser cutting samples laser cutting samples laser cutting samples laser cutting samples

برش نمونه ها

برای برش فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، برنج و فلز آلیاژ مناسب است.

صنعت کاربرد

تجهیزات در اکثر صنایع نیازهای پردازش قطعات را برآورده می کند ، دقت کار پایدار است. در حال حاضر ، دستگاه های برش لیزر به طور گسترده ای در صنایع الکترونیک ، برق ، سخت افزار مکانیکی ، لیتیوم جدید انرژی ، بسته بندی ، خورشیدی ، LED ، خودرو و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

پارامترهای محصول

مدل T230A T360A
طول برش لوله موثر 6500mm/9200mm 6500mm
توان خروجی لیزر 6000w/4000w/3000w/2000w/1500w/1000w
قطر برش لوله موثر Φ20-230mm Φ20-360mm
قطر موثر برش لوله مربع □20*20mm-□160*160mm □20*20mm-□254*254mm
لوله مستطیلی طول لبه 20-170mm 20-300mm
قطر بیرونی دایره ≤230mm ≤360mm
دقت موقعیت یابی X / Y 0.05mm
دقت جابجایی محور X / Y 0.03mm
حداکثر سرعت محور X 100m/min
حداکثر سرعت محور Y 95m/min

با من تماس کنید