تخت چدن برای همیشه لطفا برای

تخت چدن

شبیه

ریختن قالب ، تولید کلون؛ یکپارچه شکل گرفته ، ادغام را رد می کند

بادوام

با استفاده از چدن گرافیتی پوسته ای ، کمترین مقاومت کششی آن 200MPa است. محتوای کربن بالا ، مقاومت فشاری بالا و سختی بالا. جذب شوک شدید و مقاومت در برابر سایش. حساسیت حرارتی کم و حساسیت به شکاف تخت خواب باعث کاهش تلفات تجهیزات در استفاده می شود ، بنابراین دقت دستگاه می تواند برای مدت طولانی حفظ شود و هیچ تغییری در چرخه زندگی ایجاد نشود.

طراحی محافظت کامل کامل سیاه و سفید ، فضای کار بسته شده

Full protection of black acrylic, Sealed working space

صفحه لمسی HD با کیفیت 21.5 اینچ تجربه تعامل را افزایش می دهد.

محافظت کامل محصور در محیط کار و آکریلیک سیاه و جدا شده کاملاً از دود و اشعه لیزر جدا شده است. آلودگی به حداقل می رسد با استفاده از شرایط ایمن تر می شود.

انعطاف پذیرتر و بدیع تر

Full protection of black acrylic, Sealed working space

از ساختار فضا به طور مؤثر استفاده می شود ، منطقه برش 1000x1500 میلی متر است ، در صرفه جویی در فضا و منابع ، تجهیزات قابل انعطاف است.

ضربدری آلومینیومی ریخته گری

ریخته گری فشار قالب فولادی یکپارچه ، سبک ، انعطاف پذیر و کارآمد

Full protection of black acrylic, Sealed working space

پس از پیری مصنوعی ، درمان و اتمام محلول ، پرتوهای متقاطع دارای یکپارچگی ، سفتی ، کیفیت سطح ، چقرمگی و انعطاف پذیری خوب است. خصوصیات فلزی آلیاژ آلومینیوم از وزن سبک و استحکام قوی برای حرکت سریع سرعت در پردازش مفید است و انعطاف پذیری بالا برای برش با سرعت بالا از گرافیک های مختلف بر اساس دقت بالا سودمند است. پرتوهای نور می تواند سرعت عمل بالا به تجهیزات بدهد و باعث بهبود کارایی پردازش برای اطمینان از کیفیت پردازش شود.

Bodor Pro 2.0

Bodor Pro 2.0

سیستم عامل مستقل تحقیق و توسعه ، کاملاً ترکیبی از راندمان بالا و سادگی است

سیستم عامل می تواند به طرح هوشمند برش گرافیکی پی ببرد و از وارد کردن چندین گرافیک پشتیبانی کند ، بهینه سازی سفارشات برش را به صورت خودکار ، جستجوی لبه ها به صورت هوشمند و موقعیت یابی خودکار انجام دهد. سیستم کنترل بهترین برنامه نویسی منطقی و تعامل با نرم افزار را ارائه می دهد ، تجربه عملکرد خیره کننده ای را فراهم می کند ، به طور موثر استفاده از ورق های فلزی و کاهش ضایعات را افزایش می دهد. سیستم عملیاتی ساده و سریع ، دستورالعمل های برش کارآمد و دقیق ، به طور موثر تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

WIFI Remote Intelligent Assistance

درب بالابر برقی

درب بالابر عمودی برقی باعث کاهش سطح کف و بهبود کارآیی فضا می شود. باز شدن درب اتوماتیک با یک دکمه باعث کاهش عملکرد دستی می شود و بهتر است از ایمنی اطمینان حاصل شود.

عملکرد هشدار کم فشار گاز کمکی

ارائه فشار فشار در زمان واقعی ، فشار آوردن اطلاعات غیر طبیعی در هنگامی که مقدار فشار کمتر از اثر برش و دقت بهینه باشد. از عملکرد برش ، دقت و به موقع تعویض گاز اطمینان حاصل کنید.

طراحی ظاهری

منحنی های زیبا و طراحی جمع و جور باعث راحت تر شدن عمل می شوند

طراحی جلد سیاه کاملاً بسته و سیستم اگزوز قدرتمند ، آلودگی صفر به محیط را از بین می برد. صفحه نمایش لمسی یکپارچه 21.5 اینچی HD و بدنه دستگاه تجربه تعامل انسان و کامپیوتر را بهبود می بخشد. عینک محافظ لیزر بزرگتر مطمئن شوید که هیچ گونه آسیبی به چشم انسان نمی رسد. سیستم هشدار دهنده نوار قابل توجه ، وضعیت ماشینکاری دستگاه را در هر زمان یادآوری می کند. این عملیات ایمن تر و کارآمدتر است. استانداردهای صدور گواهینامه CE ، ETL را رعایت کنید.

فیلم فوق نمایشی چرخشی 360 درجه از سری i5 را نشان می دهد.

کارکرد

تختخواب سنگین باعث می شود تجهیزات در کار پایدار تر باشند ، پرتوهای نور باعث می شوند آن سریعتر کار شود. طراحی صنعتی کامل با مهندسی انسان و ماشین سازگار است. سیستم کنترل نرم افزار برقی با کیفیت بالا به تجهیزات دقت بالاتری را می بخشد. این دستگاه دارای عملکرد راحت تر ، عملکرد پایدارتر ، کیفیت دوام بیشتر ، راندمان برش بالاتر و دامنه کاربرد گسترده تر است.

 • راحت تر برای اتصال برق

  منبع تغذیه تک فاز می تواند عملکرد طبیعی تجهیزات را تضمین کند. این عملکرد باعث می شود دستگاه اتصال برق را راحت تر کند و دستگاه در مکان های مختلفی کار کند.

 • حفاظت مسافرتی هوشمند

  بطور خودکار محدوده عملکرد قطعات ضربدری و برش را کنترل کرده و عملکرد را در محدوده ماشینکاری نگه دارید. تضمین مضاعف محدودیت ثابت تجهیزات و ایمنی شخصی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و خطرات استفاده را به حداقل می رساند.

 • سیستم روغن کاری خودکار

  سیستم روغن کاری اتوماتیک برای اطمینان از عملکرد طبیعی و پر سرعت آن ، روغن روغنکاری زمان و جیره بندی را برای تجهیزات فراهم می کند ، و دارای عملکردهای زنگ غیر طبیعی و زنگ سطح مایع است. این سیستم دقت برش را به شدت افزایش می دهد و عملاً عمر سرویس مکانیسم انتقال را افزایش می دهد.

 • نسل جدیدی از ایمنی زیر ماژول

  فاصله نگه داشتن سر لیزر با قطعه کار در فرآیند برش می تواند خطرات برخورد را کاهش دهد. در هنگام برخورد صفحه بشقاب قطع نمی شود. ماژول ایمنی زیر میزان تصادف را کاهش داده و عملکرد برش را بهبود می بخشد.

 • سیستم هشدار هوشمند

  هنگامی که تجهیزات غیر عادی هستند ، زنگ هشدار کامل غیر طبیعی شروع می شود و آن را از طریق مرکز کنترل به داخل رابط فشار می دهد.

 • ماژول های حسگر هوشمند مختلف

  ماژول های مختلف حسگر هوشمند برای بهبود ایمنی و محافظت از دستگاه

laser cutting Cutting samples laser cutting Cutting samples laser cutting Cutting samples laser cutting Cutting samples laser cutting Cutting samples laser cutting Cutting samples

برش نمونه ها

برای برش فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، برنج و فلز آلیاژ مناسب است.

صنعت کاربرد

تجهیزات در اکثر صنایع نیازهای پردازش قطعات را برآورده می کند ، دقت کار پایدار است. در حال حاضر ، دستگاه های برش لیزر به طور گسترده ای در صنایع الکترونیک ، برق ، سخت افزار مکانیکی ، لیتیوم جدید انرژی ، بسته بندی ، خورشیدی ، LED ، خودرو و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

پارامترهای محصول

مدل i5
محل کار 1000*1500mm
قدرت لیزر 4000w/3000w/2000w/1500w/1000w
دقت موقعیت یابی X / Y 0.03mm
دقت جابجایی محور X / Y 0.02mm
محور X / Y حداکثر. سرعت پیوند 60m/min

با من تماس کنید