موتور خطی برش را دقیق تر می کند

این تجهیزات موتور خطی ، ساختار جمع و جور و از دست دادن قدرت کم را تصویب می کنند. بدون تماس مکانیکی ، نیروی اصطکاک کوچکتر است. حرکت صاف ، دقت بالای موقعیت و دقت جابجایی ، سرعت و شتاب بالاتر. سرعت واکنش سریع ، حساسیت بالا ، عملکرد عالی پیگیری ، ایمن و قابل اعتماد ، طول عمر طولانی ، سر و صدای کم حرکت. راندمان بالا و کیفیت برش ، مناسب برای برش بسیار دقیق.

میز سنگ مرمر حرفه ای تر است

اتخاذ میز سنگ مرمر ، دقت بالا ، ضریب انبساط خطی کم؛ بدون زنگ زدگی ، نگهداری آسان. مقاومت در برابر اسید و قلیایی؛ سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش ، ضد مغناطیسی؛ اطمینان از ثبات دقت در حین کار با سرعت بالا ، بهبود عملکرد پردازش.

طراحی کامل محصور 360 , محافظت در برابر

طراحی محصور شده 360 درجه کامل و محوطه کاری ایزوله شده ، دود و اشعه لیزر را کاملاً ایزوله می کند. آلودگی ایمن تر و به حداقل ممکن ..

سرعت بالا ، شتاب زیاد ، دقت بالا

تجهیزات دارای سرعت پردازش بالا ، حداکثر سرعت پیوند 120m / min ، حداکثر شتاب 1.4G ، راندمان کار بالاتر است. ترکیب تجهیزات بالا برش دقیق تری را به ارمغان می آورد ، دقت موقعیت 0.01 میلی متر، ، دقت جابجایی 0.004 میلی متر پوند است ، کیفیت ماشینکاری را می توان تضمین کرد.

جیگر هوا موقعیت را دقیق تر می کند

قطعات برش از فیبر هوا برای رفع مواد برش و بهبود دقت موقعیت استفاده می کنند. توزیع پره به طور خودکار مطابق با هر دو طرف اسپلین تنظیم می شود تا از نشت مواد جلوگیری شود. مناسب برای صفحه نازک ، باریکترین صفحه ای که می تواند آن را نگه دارد صفحه 0.3 میلی متر است و باعث بهبود دقت ماشینکاری می شود.

منطقه پردازش کوچک ، انعطاف پذیر و صرفه جویی در فضا

منطقه پردازش 600x600mm است ، در صرفه جویی در فضا و منابع بیشتر ، تجهیزات قابل انعطاف قابل جابجایی هستند.

پایداری شدید ، دقت بالا ، 20 سال بدون تغییر شکل

فولاد سازه كربن پذیرفته شده با مقاومت بالا ، مقاومت پذیری ، جوشکاری و پردازش حرارتی مناسب ؛
پخت و پز استرس و درمان پیری لرزش ، استرس در جوشکاری و پردازش تختخواب دستگاه را از بین می برد ، دقت تختخواب ماشینی طولانی مدت است
مش عالی ساختار تختخواب دستگاه سه بعدی ، فرآیند دقیق عملیات حرارتی و سطح پردازش پیشرفته ، ویژگی های پردازش با عملکرد بالا از تجهیزات را تضمین می کند ؛
پایداری قوی ، دقت بالا ، دقت طولانی مدت ، 20 سال بدون تغییر شکل.

طراحی ظاهری

منحنی های زیبا و طراحی جمع و جور باعث راحت تر شدن عمل می شوند

رعایت استانداردهای صدور گواهینامه CE ، FDA ، طراحی کامل محصور شده و سیستم اگزوز قدرتمند ، آلودگی صفر به محیط زیست را از بین می برد و فرآیند آن را واضح تر می کند. لیوان های محافظ لیزری اطمینان حاصل کنند که هیچ آسیبی به چشم انسان نمی رسد. سیستم هشدار دهنده نوار قابل توجه ، وضعیت ماشینکاری دستگاه را در هر زمان یادآوری می کند ، این عملیات ایمن تر و کارآمدتر است.

فیلم فوق نمایشی چرخشی 360 درجه از i3 Linear را نشان می دهد.

کارکرد

تختخواب سنگین باعث می شود تجهیزات در کار پایدار تر باشند ، پرتوهای نور باعث می شوند آن سریعتر کار شود. طراحی صنعتی کامل با مهندسی انسان و ماشین سازگار است. سیستم کنترل نرم افزار برقی با کیفیت بالا به تجهیزات دقت بالاتری را می بخشد. این دستگاه دارای عملکرد راحت تر ، عملکرد پایدارتر ، کیفیت دوام بیشتر ، راندمان برش بالاتر و دامنه کاربرد گسترده تر است.

 • راحت تر برای اتصال برق

  منبع تغذیه تک فاز می تواند عملکرد طبیعی تجهیزات را تضمین کند. این عملکرد باعث می شود دستگاه اتصال برق را راحت تر کند و دستگاه در مکان های مختلفی کار کند.

 • حفاظت مسافرتی هوشمند

  به طور خودکار محدوده عملکرد قطعات ضربدری و برش را کنترل کنید و عملکرد را در محدوده ماشینکاری نگه دارید. تضمین مضاعف محدودیت ثابت تجهیزات و ایمنی شخصی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و خطرات استفاده را به حداقل می رساند.

 • سیستم روغن کاری خودکار

  سیستم روغن کاری اتوماتیک برای اطمینان از عملکرد طبیعی و پر سرعت آن ، روغن روغنکاری زمان و جیره بندی را برای تجهیزات فراهم می کند ، و دارای عملکردهای زنگ غیر طبیعی و زنگ سطح مایع است. این سیستم دقت برش را به شدت افزایش می دهد و عملاً عمر سرویس مکانیسم انتقال را افزایش می دهد.

 • نسل جدیدی از ایمنی زیر ماژول

  فاصله نگه داشتن سر لیزر با قطعه کار در فرآیند برش می تواند خطرات برخورد را کاهش دهد. در هنگام برخورد صفحه بشقاب قطع نمی شود. ماژول ایمنی زیر میزان تصادف را کاهش داده و عملکرد برش را بهبود می بخشد.

 • سیستم هشدار هوشمند

  هنگامی که تجهیزات غیر عادی هستند ، زنگ هشدار کامل غیر طبیعی را آغاز می کند و آن را از طریق مرکز کنترل به رابط فشار می دهد. پیدا کردن تجهیزات از قبل غیر طبیعی و کاهش خطرات پنهان می تواند کارایی عیب یابی تجهیزات را چندین برابر کند.

برش نمونه ها

برای برش فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، برنج و فلز آلیاژ مناسب است

صنعت کاربرد

تجهیزات در اکثر صنایع نیازهای پردازش قطعات را برآورده می کند ، دقت کار پایدار است. در حال حاضر ، دستگاههای برش لیزر در صنایع الکترونیکی ، الکتریکی ، مکانیکی ، لیتیوم جدید انرژی ، بسته بندی ، خورشیدی ، LED ، اتومبیل و سایر صنایع بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

پارامترهای محصول

مدل i3Linear
محل کار 600*600mm
قدرت لیزر 3000w/2000w/1500w/1000w
دقت موقعیت یابی X / Y 0.01mm
دقت جابجایی محور X / Y 0.004mm
حداکثر سرعت موقعیت یابی همزمان محور X / Y 80m/min

با من تماس کنید

تولید - محصول

No.1299, Xinluo Ave Hi-tech Zone Jinan, Shandong, China

Privacy Statement

© 2017 BODOR