fiber laser cutting machine S banner

قدرت بالا، برای ورقهای نازک و ضخیم

مجهز به منبع لیزر با قدرت بالا و فوق العاده بالا، کارآمدی در برش ورقهای ضخیم دیگر یک رویا نیست و برش صفحات نازک به مراتب سریعتر شده است؛ بانک اطلاعاتی فرایند برش BODOR با پشتیبانی اطلاعاتی خود، برای شما شرایط بهره وری بالا و صرفه جویی در انرژی را جهت کاهش هزینه تمام شده تولید فراهم خواهد کرد.

A Cast Iron Bed Lasts Forever

آلیاژ آهنی میز

قالب

ریخته گری قالب، تولید، بدنه یکپارچه، تنش زدایی

دوام

با استفاده از ماشینکاری ورقی های فولادی توانستیم مقاومت و استحکام کششی بدنه 200 مگا پاسکال برسانیم مقدار کربن بالا، مقاومت تنش در فشار و سختی بسیار بالا، توانایی تحمل شوک و جذب آن در مقابل ضربی، و دارا بودن پوشش مقاومتی، حساسیت کم نسبت به تغییرات دما و کلیه اعضای به کار رفته. که عمر استفاده از ماشین را بسیار افزایش می دهد. و تغییری در ساختار دستگاه بوجود نمی آید.

دستگاه بیسیم کنترل از راه دور

سایز صفحه موبایل شرایط کارکرد با یک دست را فراهم ساخته است

خط های منحنی ظریف باعث شده تا خیلی بهتر در دست قرار گیرد

طراحی مغناطیسی باعث جذب همیشه به بدنه میشود که همیشه قابل دسترسی میباشد

مدل مانگو سرزنده و پرجنب و جوش است

سیستم نمایشگراپراتوری.

Elegant appearance curve

یکی از نکات مهم در استفاده مثبت از کارایی ماشین صفحه نمایشگرمفیدوقابل استفاده است. که احساس بسیار مهمی در سیکل تولید ایفامی کند.دقیق بودن ماشین و بدنه آن انحنای زیبا ودقیقی راایجادمی کند. ضدآب بودن وقوی بودن درتنفس فضای عالی راایجادکرده است،که اپراتوری باماشین رابسیار راحت ومناسب می کند.

WIFI

ماشین دارای نت وای فای است برای کمک ازمسافت های دور. عیب یابی

سیستم اخطارکمبودگاز.

در صورتیکه میزان گاز موجودروبه اتمام برسدویادرنزدیک تمام شدن باشد دستگاه به اپراتوروضعیت موجودگازرااعلام میکند

دوستدار سلامت و محیط زیست

با کاور حفاظتی کامل

کاور بسته کامل، امنیت کار را بهبود می بخشد؛ شیشه های محافظ لیزر جداکننده بین پرتوی لیزر و کاربر میباشند؛ سیستم جمع آوری اتوماتیک دود و گرد و غبار دوستدارمحیط زیست میباشد؛ سیستم نظارت هوشمند میزان تصادفات را کاهش می دهد و باعث میگردد ما را از زیبایی کار و سلامت در فرایند برش لذت ببریم.

نرم افزار هوشمند کد نویسی و چیدمان BodorNest

Independent R&D operating system, perfectly combines high efficiency and simplicity with inclusiveness

BodorNest از تمامی فرمتهای گرافیک های مختلف پشتیبانی می کند، کد NC را به طور خودکار تولید می کند و توالی برش را بهینه می کند. سیستم عملیاتی ساده و سریع، دستورالعمل های برش کارآمد و دقیق، بهبود استفاده از ورق و کاهش ضایعات.

طراحی نمای ظاهری

Aesthetics was introduced to industrial ID, perfect combination of technology and aesthetics

طراحی رابط کاربری اجازه نمایش در پاسخ به جدول پردازش را می دهد، فرایند کار را بیشتر بصری مینماید. دارای گواهینامه استانداردهای CE و FDA، طراحی کاملا محصور شده و سیستم تخلیه گرد و غبار قوی هیچگونه آلودگی را به محیط زیست متوجه نمیسازد، شیشه های محافظ لیزر بدون کوچکترین آسیب به چشم انسان. دوربین نصب شده داخلی با کیفیت 1080P HD موجب دیدن فضای پردازش در یک نگاه میشود. یک صفحه کلید کنترل از راه دور بیسیم با کیفیت بالا، صرفه جویی در زمان و کارآمدی بالا، طراحي نمای ظاهری زیبا، به سفیدی کوههای آلپ همراه با شیشه های بریده شده با الماس و حرارات دیده در یک طراحی خاص بین المللی که توسط بسیاری از مصرف كنندگان جهاني پذیرفته و مورد تایید قرارگرفته است. سیستم نوار روشن اعلان تمامی فرآیند برشکاری را خاطرنشان مینماید.

The above video displays 360° rotation demo of S series.

برنامه ها

بدنه سنگین قابلیت استحکام درهنگام کارکردن رابوجودآورده وبه ماشین امکان سریع کارکردن رامی دهد. طراحی زیباوعالی دستگاه درخط تولیدتوسط مهندسین طراح وتولید وبهمراه کیفیت بالای قسمتهای الکتریکال ونرم افزار دقت بالائی رارقم زده است

 • حفاظت حرکت هوشمند

  تمامی حرکتهای بیم ورنجهای حرکتی محورها x,y,zتوسط CNC کنترل می شوندواین برای ماشین واپراتوری ماشین ایمنی درکاررارقم زده است

 • روغن کاری اتوماتیک

  ماشین دارای روغن کاری اتوماتیک است وباوجودسنسورها درهنگام کم بودن روغن درمخزن روغن کاری آلارم می دهد.که به کارماشین وعمردستگاه بهبود می بخشد

 • A new generation of safety following module

  هددستگاه فاصله خودرابا قطعه حفظ می کندوازریسک برخورد هدباورق کم می کند که سیستم برش برترراایجادکرده است

 • سیستم آلارم هوشمند

  درمواقعی که مشکلی بوجود آیدکه دستگاه نرمال کارنکند سیستم آلارم هوشمند مشکل دستگاه رااعلام می کند.که نظرهایی که ممکن است بطورمخفی بوجودآیدراکم می کند

 • Application industry

  The equipment meets the parts processing requirements of most industries, working accuracy is stable. At present, laser cutting machines have been widely used in electronics, electrical, mechanical hardware, new energy lithium, packaging, solar, LED, automotive and other industries.

  Model 1

  Electrical

  Model 1

  New energy lithium

  Model 1

  Packaging

  Model 1

  Automotive

  Model 1

  Solar

  Model 1

  Kitchenware profession

 • Cutting samples

  It is suitable for cutting carbon steel, stainless steel, aluminum, copper and alloy metal materials

  Model 2
  Model 2
  Model 2
  Model 2
  Model 2
  Model 2

پارامترهای تولید

مدل S3015 S4020 S6025 S8025
سطح کار 3048mm*1524mm 4000*2000mm 6100*2500mm 8100*2500mm
قدرت میز 40000w/30000w/20000w/15000w/12000w/8000w/6000w
دقت دستگاه 0.03mm 0.05mm
کوتاهترین برش 0.02mm 0.03mm
سرعت ماکزیمم 200m/min

با من تماس کنید